Prace ziemne i usługi koparką

Realizujemy prace ziemne na terenie Kielc oraz całego województwa, dysponujemy koparkami, koparko-ładowarkami, mikrokoparkami. Usługi koparką świadczy zawsze osoba z uprawnieniami do obsługi sprzętu ciężkiego. Możemy wykonywać prace melioracyjne, przygotowania do podłączeń kanalizacji i wody, wyrównywać teren a także przygotowywać warstwę spodnią pod ukłądanie kostki brukowej czy bruku.

Usługi brukarskie Kielce świadoczone przez firmę Riser są zawsze najwyższego poziomu. Nasi klienci są zadowoleni z przeprowadzonych prac, a my jako profesjonalna firma dajemy długoletnią gwarancję na przeprowadzane usługi.

Układanie kostki brukowej

Układanie kostki brukowej w Kielcach oraz okolicy to usługa świadczona przez RISER od początku istnienia firmy. Warto jednak pamiętać, że świadczymy również usługi maszynami budowlanymi, specjalistycznymi narzędziami a wszystko to dzięki bogatemu doświadczeniu w pracach budowlanych i remontowych.

Riser - Brukarz Kielce, układanie kostki brukowej Kielce

Usługi brukarskie Kielce
mgr inż. Łukasz Wolder

Promnik, ul. Południowa 10

26-067 Strawczyn

kom. 0608 630 020Kontakt

mgr inż. Łukasz Wolder

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie, albo za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na każde pytanie!

 

Nasz adres:

Promnik, ul. Południowa 10

26-067 Strawczyn

kom. 0608 630 020

lukasz.wolder@gmail.com

biuro@riser-kielce.pl

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.